O Premium GB

Premium GB to program stworzony w 2010 roku przez sieć hurtowni biuroserwisowych Global Biuro. Został zaprojektowany z myślą o naszych klientach, tak aby przy okazji zakupów mogli oni zdobywać atrakcyjne nagrody.

Jak działa Premium GB

Każda osoba zarejestrowana w programie zbiera punkty na swoje indywidualne konto. Punkty są naliczene automatycznie przy zakupie. Zakup wybranych produktów promocyjnych, oznaczonych "x3" jest bonusowany potrójnym naliczeniem punktów. Zebrane w programie punkty można wymieniać na nagrody, które zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Jak przystąpić do Premium GB

Skontaktuj się z nami lub odwiedz jednego z czterdziestu jeden Partnerów Global Biuro. Lista Partnerów znajduje się tutaj.. Od Partnera otrzymasz kartę programu Premium GB z unikalnym numerem, który będzie potrzebny w procesie rejestracji na stronie Premium GB, po dokonaniu rejestracji stajesz się Uczestnikiem programu i zbierasz punkty na swoje indywidualne konto.

Kto może być uczestnikiem programu Premium GB

Uczestnikiem programu może zostać osoba fizyczna powyżej 18. roku życia. Do programu Premium GB można przystąpić tylko raz, tzn. każdej osobie przysługuje jedno konto w programie.

Gdzie mozna zbierać punkty w programie Premium GB

U Partnerów Global Biuro, których siedziby są oznaczone specjalnym logiem Premium GB. Lista Partnerów znajduje się tutaj.

Co to są punkty programu Premium GB i jak je zbierać

Punkty programu Premium GB otrzymuje tylko Uczestnik programu, tj. osoba, która otrzymała kartę Premium GB, dokonała rejestracji na stronie programu Premium GB i zaakceptowała postanowienia regulaminu. Uczestnik otrzymuje punkty za każdym razem, gdy dokona zakupu u Partnera Premium GB, pod warunkiem, że przed dokonaniem transakcji lub podczas składania zamówienia poinformuje sprzedawcę, że jest Uczestnikiem programu Premium GB.

Do czego służy karta Premium GB

Karta Premium GB ma nadrukowany unikalny numer, odpowiadający numerowi konta w programie. Numer karty jest konieczny do dokonania rejestracji na stronie programu Premium GB.

Co zrobić, gdy zgubię kartę Premium GB

W przypadku utraty karty Premium GB skontaktuj sie z Partnerem. W ciągu 7 dni otrzymasz nową kartę na adres podany podczas rejestracji w programie.

Co oznacza ikona "x3p" przy niektórych produktach w Katalogu Global Biuro

Ikona "x3p." umieszczona przy produkcie oznacza, że za jego zakup otrzymasz potrójną ilość punktów.

Czy otrzymam punkty za zakupy dokonane u Partnera przed rejestracją w programie Premium GB

Nie. Punkty są naliczane od momentu rejestracji w programie.